Osman Zeki Korkmaz: Artık skor üretmek istiyoruz!

Trendyol Süper Lig’in 36’ncı haftasında Trabzonspor deplasmanından 3-0 mağlup ayrılan İstanbulspor’da teknik direktör Osman Zeki Korkmaz açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor’un durumunu değerlendiren Osman Zeki Korkmaz, “Trabzonspor bu oyun organizasyonu ve teknik direktörü ile şampiyonluk yarışı içinde olabilecek bir takımdı. Puantajda geri kalmalarının nedeni kopmalar yaşamaları oldu. Bunu oyun motivasyonumuzu korumamız gerektiği için anlattım. Savunmadaki davranışlarımız belirleyici olacaktı. Onuachu’ya hafta boyunca blok yapmıştık. Bunu ilk kornerde unuttuk ve golü yedik. Karşınızdaki oyuncular üst düzey oyuncular. Uyarılarımıza takım cevap verdi ama golü yemiştik. Kaymayan ayakkabıyı da bulmamız gerekiyor. Çünkü sonucu da ağır oluyor. Trabzonspor 2-0 yakaladıktan sonra maç çok farklı noktaya gidebilirdi. Tepki verdik. Bu güzeldi” ifadelerini kullandı.

İstanbulspor’un mevcut durumunu yorumlayan Osman Zeki Korkmaz, “Artık skor üretmek istiyoruz. Çünkü önümüzdeki sene sonuç üretmek için sahada olacağız. Geri dönebilmek için skor üretme davranışına odaklanacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir